1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti’de istifalar devam ediyor
Ak Parti’de istifalar devam ediyor

Ak Parti’de istifalar devam ediyor

Son günlerde siyasette konuşulan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan’ın yeni bir parti kuracağı dedikoduları ile Ak Parti’de istifaları arttırdı.

A+A-

Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün Ak Parti’den istifa eden ekibe katıldı. Nihat Ergün’ün Ankara kulislerinde belirtildiği üzere Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu’nun kuracağı yeni partinin çalışmalarına katıldığı belirtilmişti.

E-Devlet Üzerinden İstifasını Gerçekleştirdi

E-devlet üzerinden parti istifalarının arttığı bu günlerde Eski Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün parti binasına gitmeden istifasını gerçekleştirdi.

E-devlet üzerinden Yargıtay’ın sitesine giderek istifa ettiğini belirten Nihat Ergün “13 Eylül 2019 tarihinde saat 06.15 itibariyle e- devlet üzerinden Adalet ve Kalkınma Partisi üyeliğinden ayrılmış bulunuyorum. Ak Partide ülkemiz adına güzel hizmetler yaptık.” diye belirtti. 

Son günlerde Ankara kulislerinde Nihat Ergün’ün yeni parti çalışmalarına katıldığı ve çalışmaların başında olduğunu belirtmiştir.

Ak Parti yönetiminde Sanayi ve Ticaret Bakanı olarak görev yapmış, en son Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak görev yapmıştı.

HABERE YORUM KAT