1. HABERLER

  2. AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; Taklit Aslını yaşatır
AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; Taklit Aslını yaşatır

AK Parti Kartal Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek; Taklit Aslını yaşatır

Seçim çalışmaları kapsamında Kartallı vatandaşlarla buluşmaya devam eden Ebubekir Taşyürek; Samsunlular Derneği'nde üyelere hitap etti.

A+A-

Kartal için dört dörtlük 44 proje açıkladıklarını ve her bir projenin hayata geçirilmesi ile Kartallıların yüzlerinin güleceğini söyleyen Taşyürek; "Her mahallede yaptığımız Söz Sizde programlarıyla sizleri dinledik ve proje ekiplerimizle Kartal'ın acil çözüm bekleyen sorunlarını tespit ettik. Bunlardan da başka Kartal'ı bir cazibe merkezi yapacak projelere yoğunlaştık ve ortaya 44 tane vizyon proje çıkardık. Kartal'ın projelerimizi sahiplendiğini ve heyecanla karşıladığını görmekten memnuniyet duyuyoruz. Tabii bu arada projelerimizin diğer adayların da dikkatini çektiğini ve neredeyse bire bir görsellerimize varıncaya kadar kendi vaatlerinde kullandıklarını da gördük. Samimi söylüyorum, bundan da gocunmuyorum. Çünkü biliyoruz ki taklit aslını yaşatır. Projelerimizi kim taklit ederse etsin Allah'ın izni, Kartallı dostlarımızın da takdiriyle o projeleri hayata biz geçireceğiz" diye konuştu.

KARTAL'IN KURUŞUNUN SAHİBİ BİZİZ

Gümüşhane Söğütlü Köyü Derneği'nde de bir konuşma yapan Ebubekir Taşyürek; "Kartal'ın bütçesinin annelerinin ak sütü gibi helal paralar olduğunu ve her kuruşunun harcanmasında kılı kırk yaracaklarını" söyleyerek, "Benim mesleğim Yeminli Mali Müşavirlik. Hesaptan kitaptan anlayan bir kardeşinizin. Kartal'ın bütçesine hassasiyetle nasıl sahip çıkıldığını göreceksiniz" dedi.

HABERE YORUM KAT