1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Adana Oto Kiralama Sektörüne Güçlü Bir Rakip
Adana Oto Kiralama Sektörüne Güçlü Bir Rakip

Adana Oto Kiralama Sektörüne Güçlü Bir Rakip

Yaklaşık 6 yıl önce 4 aralık günü Adana ilinde kurulan ve şu an Adana başta olmak üzere Türkiye geneli 9 lokasyonda hizmet vermekte olan bir firmadan bahsedeceğiz bu yazımızda sizlere.

A+A-

Adana Araç Kiralama firmaları içerisine gelişen ve değişen teknoloji çağını yakından takip eden ve kullanıcıların talepleri doğrultusunda sürekli olarak kendini yenileyen kiralamarentacar.com sitesi ve oto kiralama filosu’nda yer alan araçlar hakkında bir yazı olacak bu yazımız.

Öncelikle kiralama rent a car sitesi çok sadece bir tasarıma sahip olup firmanın filosunda 93 araç bulunmaktadır. Bu araçların 13 tanesi minibüs 35 tanesi otomatik ve üst segment olmak üzere 45 araç ise ekonomik sınıf ve orta sınıf araçlardan oluşmaktadır.

Firmada en çok tercih edilen ekonomik sınıf araçlarda renault clio 4 (2018) dizel manuel araç aralık 2019 itibari ile günlük 120 tl olarak kiralanabilir durumda, benim en çok tercih ettiğim ford focus 2018 model dizel otomatik ve beyaz renkli araç ise 170 tl olarak günlük kiralamaya uygun şekilde kiralanmaktadır. Aynı zamanda bilmeyenler için şehir dışından gelen misafirlerinizin karşılanıp gitmek istedikleri gitmeleri için transfer hizmeti de alınabilir.

Özellikle Mercedes vito araçları ile yapılan transfer hizmetinde, vip deri koltuklu 2017 model siyah renkli vito sizleri özel hissettirecek bir yapıya sahip olup gerçek manada güvenilir bir firma arıyorsanız tercih edebilirsiniz.  Günümüzde oto kiralama hizmeti veren firmalara göre kiralama koşulları değişiklik gösterebilir bu sebeple bu yazıda bahsi geçen sitenin kiralama koşullarını sizlere aktarmak isterim.

Firmada araç kiralama hizmeti alabilmek için Kendi adınıza kayıtlı banka kartı veya kredi kartı olması gerekmekte olup aynı zamanda 25 yaşından gün almış olmak ve 2 yıllık bir ehliyetinizin bulunması zorunludur. Yurtdışından gelen misafirlerde ise banka kartı veya kredi kartı zorunluluğu bulunmayıp ödemeleri döviz veya nakit tl olarak yapabilirler.

Aynı zamanda transfer hizmeti almak isteyenler için kredi kartı , yaş zorunluluğu ve ehliyet şartı aranmayıp transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT